אודות אלומיניום מריק

חברת "אלומיניום מריק" פועלת בשוק הישראלי של מבני אלומיניום שקופים וחזיתות מאווררות החל משנת 2005. כבר כמעט שני עשורים שאנו מייצרים מוצרי אלומיניום באיכות גבוהה למטרות שונות.

החברה הישראלית " אלומיניום מריק" מתמחה בייצור והתקנה של מוצרים שונים מאלומיניום וזכוכית. מוצרינו כוללים: חלונות אלומיניום ותריסים, חלונות בלגיים, תריסים חשמליים , דלתות אלומיניום , דלתות כניסה ךבניינים , חזיתות אלומיניום , קירות מסך ,גגונים , פרגולות , פנלים דקורטיביים , חלונות מעוצבים ואטומי רעש.

חברתנו הינה יצרנית גדולה של חלונות ומוצרים מפרופיל אלומיניום בישראל. המוצרים שלנו לא רק מדגישים את מודרניות הבניין והפרט אלא גם מספקים נוחות ונעימות בחללו הפנימי. ב"אלומיניום מריק" פועלים בגישה אינדיווידואלית , פתרונות עיצוב בלעדיים , חומרים איכותיים , ייעוץ מקצועי , אחריות , רמת שירות גבוהה ועמידה בזמני העבודות.  אנו קשובים לצרכי הלקוחות שלנו ומציעים מבחר רחב של פרופילי אלומיניום הנבדלים בגודלם ועיצובם. ב"אלומיניום מריק" עובדים רק מומחים ברמה הגבוהה ביותר אשר מסוגלים לתכנן, ליצור ולהתקין מבני אלומיניום שקופים כל סוג . 

בחברה שלנו תקבלו ייעוץ מקצועי בנוגע לשילוב בין אלומיניום , זכוכית וחומרים אחרים. ב"אלומיניום מריק" ניתן להתרשם ולצפות בעבודתנו באמצעות תצוגה יוקרתית וחדשה שהקמנו במפעלנו. 

התצוגה תאפשר לכם לקבל החלטות נכונות , להבין בדיוק איזה פרופיל או דגם מסוים אתם רוצים גם אם אתם כלל לא מבינים בתחום… מזמינים אתכם להתרשם ולהגיע אל משפחת "אלומיניום מריק"